Modne suknie ślubne 2014

Romantyczna moda ślubna

Białe buty

buty do ślubuButy stanowią ważne uzupełnienie stroju ślubnego. Kolorem powinny pasować do sukni ślubnej. Tradycyjne, buty białe, ustępują miejsca butom koloru ecru.
Podstawą jest, aby wybrać buty wygodne, aby bez problemu mogły nieść nas do Kościoła oraz podczas  przyjęcia. Obcas powinien być niezbyt wysoki. Najbardziej optymalne są buty z obcasem do 5 cm.

czółenka ślubneTakie stwierdzenie jest postawione na podstawie przeciętnych obserwacji. Wszystko oczywiście zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Niektóre kobiety, z powodzeniem będą przez kilkanaście godzin pląsać w 10 cm obcasach, inne tylko w butach na płaskim obcasie.

białe buty na obcasieKonieczne jest, aby przed założeniem butów w dniu ślubu, rozbić je, chodząc w nich, przez kilka godzin w założonej grubszej skarpetce. Jest to ważne, ponieważ “rozchodzone” buty uchronią stopy przed przykrymi odciskami czy otarciami w tym Wielkim Dniu. Najbardziej tradycyjne są czółenka z wąskimi noskami na niewielkiej szpileczce, w kolorze białym lub ecru.

buty na weseleMogą być całkowicie zabudowane lub  z odrytą piętą. Jeżeli ślub wypada w ciepłym okresie na wiosne, w lecie czy jesieni, można pozwolić sobie na sandałki na obcasie. Buty należy dobrac charakterem do sukni.

buty do ślubu ecru Jeżeli suknia jest okazała, pod względem zdobień, falban, koronek, koralików, cekinów, nalezy wybrac gładki buty bez zdobień, aby uniknąć kiczu. Wybierając skromniejszą suknię ślubną, można pozwolic sobie na buty ozdobione kwiatkami, koralikami, drapowane, haftowane.


Theme by Ron and Andrea Powered by WordPress i agencja interaktywna Polityka prywatności